Web Tasarım

İnternet sitesi kurumsal kimlik çalışmasının en önemli öğelerinden biridir. Geçmiş zamanlara kıyasla internet sitesi lüks olmaktan çıkıp firmalar için gereklilik haline gelmeye başlamıştır. İnsanların market alışverişlerini dahi internetten yapmaya başladığı bir dönemde internet sitenizin olması özellikle hizmet sektöründe büyük ayrıcalık sağlayacaktır.

Piyasanın genişlemesiyle internet sitesi kurma maliyetleri de oldukça düşmüştür. Özellikle sektörel tasarımların paket siteler haline getirilmesiyle firmalar hem çok daha hızlı hem de çok uygun fiyata internet sitesi sahibi olabilmektedir. Feniks Medya'nın hala geliştirilmesine devam ettiği projesi Feniks Pratik ile amacı uygun fiyatlı, pratik internet çözümleri sunmaktır. Feniks Pratik'in müşterileri için hazırladığı sektörel tasarımları görmek için www.fenikspratik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Feniks Medya, Feniks Pratik çözümlerine ek olarak firmaların kurumsal kimliklerine uygun internet siteleri de tasarlamaktadır. İhtiyaçlarınızı ve internet sitesinde olmasını istediklerinizi bize iletirseniz sizin için bir demo hazırlayabiliriz.